AudioNur.com - Video
Mirë se erdhët
Kyçu / Regjistrohu

117. Kurbani dhe sëmundja e kafshëve - Hoxhë Bekir Halimi - Këndi

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

Ju nuk e pëlqyet këtë video. Faleminderit për komentin!

URL


Publikuar nga Sunullah IslamiHoxhë Bekir Halimi Këndi
349 Shikime

Përshkrimi

http://www.audionur.com

Sëmundja e paraqitur tek dhitë po bëhet shkak i hamendjes nëse duhet të prer Kurban apo jo? A ka zgjidhje nga kjo situatë? Si të veprojmë? Jan temat boshte që trajtohen në këtë pronocim nga hoxha Bekir Halimi.

Shfaq më shumë

Shkruaj , komentin tuaj

Kyçu apo Antarsohu për të komentuar.

Komentet

Bëhu i pari që komenton.
RSS