AudioNur.com - Video
Mirë se erdhët
Kyçu / Regjistrohu

Biseda Fetare me Bekir Halimi dhe Fatmir Baçi

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

Ju nuk e pëlqyet këtë video. Faleminderit për komentin!

URL


Publikuar nga Sunullah IslamiHoxhë Bekir Halimi Biseda Fetare
284 Shikime

Përshkrimi

http://www.audionur.com/islam/

Biseda Fetare emision me mysafirë të ndryshëm; shtjellon tema të ndryshme, u përgjigjet pyetjeve, u jep sqarime dilemave, u jep këshilla problemeve tuaja.

Emision për ju dhe prej jush me hoxhallarë,intelektual, aktivistë njerz publik të ndryshëm të Shqipërisë, Kosovës Maqedonisë dhe vendeve tjera.

Çdo të shtunë në ekranet e kompjuterave tuaj, në ora 21.30 fillon takimi ynë, i cili përfundon me mësime, përkujtime dhe këshilla të dobishme dhe të reja.

@ Ndalohet kopjimi , e vetmja mënyr e lejuar është që të shpërndahet ky link !

Shfaq më shumë

Shkruaj , komentin tuaj

Kyçu apo Antarsohu për të komentuar.

Komentet

Bëhu i pari që komenton.
RSS