AudioNur.com - Video
Mirë se erdhët
Kyçu / Regjistrohu

Biseda Fetare me Hoxhë Bekir Halimi dhe Rafet Zaimi

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

Ju nuk e pëlqyet këtë video. Faleminderit për komentin!

URL


390 Shikime

Përshkrimi

http://www.audionur.com/islam/Muhabeti i Pendimit !

Biseda Fetare emision me mysafirë të ndryshëm; shtjellon tema të ndryshme, u përgjigjet pyetjeve, u jep sqarime dilemave, u jep këshilla problemeve tuaja.

Emision për ju dhe prej jush me hoxhallarë,intelektual, aktivistë njerz publik të ndryshëm të Shqipërisë, Kosovës Maqedonisë dhe vendeve tjera.

Çdo të shtunë në ekranet e kompjuterave tuaj, në ora 21.30 fillon takimi ynë, i cili përfundon me mësime, përkujtime dhe këshilla të dobishme dhe të reja.

http://www.audionur.com/islam/

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni ...

Shfaq më shumë

Shkruaj , komentin tuaj

Kyçu apo Antarsohu për të komentuar.

Komentet

Bëhu i pari që komenton.
RSS