AudioNur.com - Video
Mirë se erdhët
Kyçu / Regjistrohu

Ferki Shala : Paraqitja e tij e parë para publikut pasi e braktisë muzikën dhe udhëzohet !

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

Ju nuk e pëlqyet këtë video. Faleminderit për komentin!

URL


Publikuar nga Sunullah IslamiFerki Shala Allahu është Një
293 Shikime

Përshkrimi

Subscribe: https://www.youtube.com/AllahuEshte1Nje

Ferki Shala : Paraqitja e tij e parë para publikut pasi e braktisë muzikën dhe udhëzohet !

Shfaq më shumë

Shkruaj , komentin tuaj

Kyçu apo Antarsohu për të komentuar.

Komentet

Bëhu i pari që komenton.
RSS