AudioNur.com - Video
Mirë se erdhët
Kyçu / Regjistrohu

Varrimi i Haxhi Smajl Sadikaj nga Banja e Istogut

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

Ju nuk e pëlqyet këtë video. Faleminderit për komentin!

URL


Publikuar nga Sunullah IslamiTjera
278 Shikime

Përshkrimi

http://www.audionur.comEs-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .Shpërndajeni ...- Ligjeratë në varre:Hoxhë Fadil Musliu- Musafir nga vendi dhe jashtë vendit për varrimin e të ndjerit Haxhi Smajlit.- Veprimtar i shquar dhe kuntribues.

Shfaq më shumë

Shkruaj , komentin tuaj

Kyçu apo Antarsohu për të komentuar.

Komentet

Bëhu i pari që komenton.
RSS